Kontakty

tel: +421 948 880 596

Spolupráca

Máte kamennú predajňu zdravej výživy, čajov či korenie?

Potom ste na správnom mieste! Ak ste potenciálny obchodný partner, v tejto sekcii nájdete všetky potrebné informácie o dostupnosti našich produktov.

Chcete predávať naše kvalitné BIO korenie bez soli a chemických dochucovadiel? Ak ste sa stotožnili s našou filozofiou a chcete zákazníkom vo vašom obchode ponúknuť korenie z kvalitných surovín, ozvite sa nám. Pre všetkých našich partnerov máme výhodné veľkoobchodné podmienky spolupráce.

                        

           

 

Možnosť zapožičania predajného otočného stojana až na 120 druhov korenia zadarmo:

                           

KORENIČKY PRE POHODLNÉ SKLADOVANIE, DÁVKOVANIE A PREHĽAD V KUCHYNI.

Naše krabičky sú vyrábané na mieru tak, aby sme vám čo najviac zjednodušili prácu v kuchyni. Môžete ich použiť nielen ako obal, ale aj ako koreničky. Sú totiž vybavené bočným Sypatkom, ktoré umožňuje sypanie korenia priamo do pokrmu.

 

 

Nemusíte sa báť, špeciálny materiál obalu potom zabraňuje vlhnutiu škatuľky a uchováva arómu korenia. A pretože naše korenie sami používame, vieme, aké dôležité sú správne popisy - tie sú umiestnené nielen z boku, ale aj na hornej časti škatuľky. Skrátka tak, aby boli vždy viditeľné, či už ich máte umiestnené v zásuvke alebo na poličke. Vďaka nášmu dizajnu nájdete vždy to správne korenie.

 

 

 

 

N2IwMzA3ZT